EU Projects

es_projektai_en_ru

MB „Opatrip.com“ įgyvendina ES struktūrinėmis lėšomis finansuojamą projektą Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0726 „E. komercijos modelio diegimas MB „Opatrip.com““. Bendra projekto vertė – 62 330,00 Eur, iš kurių 46 747,50 Eur sudaro Europos regioninės plėtros fondo lėšos.

Parama projekto įgyvendinimui suteikta pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“. Projektas yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

MB “Opatrip.com” – nuo 2005 m. teikia pramogų turizmo paslaugas - organizuoja temines ir pažintines ekskursijas, degustacijas, baidarių ir pelkių žygius, komandos formavimo ir orientacinius žaidimus tiek vietiniams turistams, tiek atvykstantiems iš užsienio šalių.

Įmonė siekia teikti aukščiausios kokybės paslaugas, bei pasiūlyti sprendimus apimančius įvairaus dydžio projektus. Vienos labiausiai besiplečiančių įmonės paslaugų - tai teminių kelionių organizavimas pagal klientų poreikius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, teminių ekskursijų orgnizavimas su vietiniais gidais.

Iki šiol įmonė pardavinėjant savo paslaugas naudoja web svetainę, bet ji netenkina Pareiškėjo ir neatitinka naujausių technologijų reikalavimų bei klientų poreikių, nes naudojama sena platforma, nėra daug reikalingų modulių ir funkcijų. Tokiu būdu ribojamas potencialių klientų ratas ir įmonės pajamų augimas.

Įmonė, siekdama padidinti konkurencingumą, pritraukti daugiau klientų ir efektyviau juos aptarnauti, labiau išplėsti pardavimus, nusprendė skaitmenizuoti pardavimo procesus diegdama naują inovatyvų e.komercijos sprendimą ir pardavinėti savo produktus per jį.

Šis projektas inovatyvus tuo, kad bus kuriama elektroninės prekybos platforma, panaudojant pažangiausias informacines technologijas, suteikiančias naujas galimybes inovatyviam produktų pardavimui.

Įgyvendintas projektas leis įmonei efektyviau pardavinėti savo produktus, užtikrins greitesnį ir kokybiškesnį klientų aptarnavimą, sutrumpėjęs produktų pardavimo laikas leis aptarnauti daugiau klientų, tai užtikrins įmonės pajamų augimą.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis nuo 2022 m. vasario mėn. iki 2023 m. vasario mėn.